!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

GSM Teplota a Vlhkosť Monitorovanie a diaľkové ovládanie systému

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

GSM Teplota a Vlhkosť Monitorovanie a diaľkové ovládanie systému

Hodnotenie:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
p194

Štítky: diy gsm radič, gsm teplomer izba, ovládanie gsm, gsm teplomer, termočlánok, ssr regulátor teploty, gsm motorových radič, prípad motorola moto g9 hrať, xmta regulátor teploty, 308 termostat, rover termostat.

Skladom
€50.05 €52.68

GSM Teplota a Vlhkosť Monitorovanie a diaľkové ovládanie systému (Model: WF-TP02) Na WF-TP02 je kompletný samostatný teplota a vlhkosť monitorovanie riešenie. Jeden z najviac kompaktný a najlepšiu hodnotu za peniaze GSM teplota a vlhkosť monitorovanie riešenia na trhu, WF-TP Séria je ideálny pre širokú škálu aplikácií, ak používateľ vyžaduje up-to-date teplota a vlhkosť informácie alebo upozornenia. Môže byť umiestnený kdekoľvek s GSM signálu a bude monitorovať a zaznamenávať teplotu od jej snímač, pripojený prostredníctvom kábla k dispozícii v 1, 2, 3 , 5 a 10 m dĺžky. Vezmite prosím na vedomie, že pravidelná senzory nie sú vhodné pre ponorí do kvapaliny.

Package vrátane: Jeden ks WF-TP02 Jeden pc AC na DC12V napájací adaptér Jeden ks GSM Magnet montáž antény ( 3 meter drôt dĺžky ) Jeden pc USB program adaper Naše štandardné produkty je GSM QUAD BAND na 850/900/1800/1900 MHz, Pred poriadku ,potvrďte prosím vaše pracovné frekvencie. a vybrať si tie správne produkty pre váš projekt. SMS Príkazy: Na WF-TP02 teplota a vlhkosť monitorovacia jednotka môže byť nakonfigurovaný tak, ako cez PC pomocou jednoduchej aplikácie pre windows, alebo pomocou SMS správy príkazy ak chcete zmeniť rôzne nastavenia, napríklad ak chcete zmeniť maximálna a minimálna teplota a vlhkosť limity, alebo žiadosť o aktuálnej teplote a WF-TP Séria bude text späť aktuálnu teplotu a vlhkosť údajov. Frekvenčné Pásmo: Global Quad Band GSM/GPRS Motora ( 850/900/1800/1900MHz ) Rozmery: 153 mm x 66 mm x 28 mm napájacie Napätie: DC12V Typické Aplikácie: Serverové Miestnosti Monitorovanie Múzeách, Archívoch, Galériách Laboratórne a Kvalitné Testu Dielne, Továrne, Nemocnice Izba Monitorovanie Klimatizované Izby Chladné Skladovanie Monitorovanie Zelený Dom Monitorovanie Budovy Riadenia a Automatizácie Robustná hliníková konštrukcia. Neobmedzený rozsah drôt zdarma teploty monitorovanie pomocou GSM modulu. Reléové výstupy na ovládanie väčšiny automatizačné systémy (volt zadarmo). Jednoduché ovládanie s 2 čísla na monitorovanie a diaľkové ovládanie. Pracuje s mobilnými telefónmi a pôdy linky. Sieťový napájaný s DC12v napájací adaptér. Teplotný Rozsah na : -40-120 " c Teplotná presnosť Detekcie Vlhkosti v Rozmedzí 0-100% RH

  • Názov Značky: LPSECURITY
  • Číslo Modelu: TP02B

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!