!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

QQ150 4M & 8M Tig chladený zváranie troches argón zbraň

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

QQ150 4M & 8M Tig chladený zváranie troches argón zbraň

Hodnotenie:
0%
5 / 5 ( 1 )
SKU
p560

Štítky: al mig zváranie, tig zváranie machin, plasma cutter, MIG MAG, pochodeň na cyklus, argón zvaru, 15ak binzel, tig horák na zváranie, mig zváranie horák, sullen.

Skladom
€26.16

QQ150 Tig chladený zváranie troches argón zbraň názov Produktu Tig zvárací horák horák orgánov tig 150 zbraň časti QQ150A pochodeň Aktuálne 150A pracovný cyklus 60% Tlak Plynu O 0,1-0,3 Bar Plyn názov Argón Zapaľovaním HF Štandardná Dĺžka 4/5/8/10/15M, priemer Drôtu 1.0-2.0 MIN 1pcs Prispôsobené OEM a ODM sú vítané Farba Strieborná, Čierna, Zelená, Modrá, Ružová,Fialová, Červená, Zlatá, Bronzová, atď

Informácie O Firme

Predstavenie spoločnosti Urumqi Siwoke Elektromechanické Zariadenia Co.,S.r.o sa zaoberá zváracie zariadenia a pomocné vybavenie,zvárací horák a zraniteľné časti odbornej výrobcov a obchodných spoločností.Spoločnosť prešli ISO9001-2008 systém manažérstva kvality certifikácie;všetky druhy výrobkov vyrábaných o primeranú design,moderné technológie,TIG zváranie v ochrannom plyne horák,PLAZMOVÝ rezací horák,zváranie torch,torch kábel rýchly konektor konektor rad produktov prostredníctvom EÚ CE A 3C certifikácie,a neustále podporu počiatočnej fáze a medzinárodnú výmenu zariadenia na zváranie rôznych druhov výrobkov,spoločných záujmov a spoločný vývoj s priateľmi doma a v zahraničí. Spoločnosť funkcie:podľa rôznych požiadaviek technológiu zvárania doma a na palube výrobcov vybrať príslušenstvo zodpovedajúce najvhodnejšie;podľa domáceho a zahraničného obchodu, podnikania rôznych dopytu na trhu poskytnúť pomoc rôzne, rovnako ako je to možné. Balenie a Doprava používame kartónové krabice, ktoré sú bezpečné a nie je ľahké zlomiť.Máme dlhodobú spoluprácu s významnými zasielateľa, ktorá bude zabezpečovať bezpečnosť našich zásielok do všetkých častí sveta. FAQ ČASTÉ OTÁZKY 1.Môžem si pridať svoje logo na krabice/tašky? utside Áno,OEM a ODM. 2.Máte kontrolné postupy pre zváranie, drôtov? 100% self-kontrola pred balenia. 3.Môžem miešať rôzne tovaru v objednávke? Áno. 4.Ako dlho trvá elektrické zváracie zariadenie záruku? Naše warrenty je 1year(12 mesiacov). 5.Naše 100% Sľub: (1) .24 hodín on-line služby. (2) .Vždy sme povedať, že POKUTU do môjho zákazníka. (3) .Vyššie uvedené fotografie výrobkov sú na ceste z hlavnej výroby. Ak máte akékoľvek sťažnosti alebo pripomienky,pls pocit, kontaktujte nás,budeme zaobchádzať váš problém sa čoskoro sa najskôr!

  • Pracovný Cyklus: 60%
  • Zváranie Kapacita: zváranie troch
  • Zvárania Typ: mig horák
  • zbraň časti: QQ150A horák
  • štandardná dĺžka: 4M/8M/10M/15M
  • Názov Značky: MINOO
  • Číslo Modelu: qq150
  • Druh: Zvárací Horák
  • miesto pôvodu: Šanghaj, Čína

2020-09-24 I received the parcel. Thank you. Everything came in integrity and safety, looks good and high quality.
5/ 5 stars
Napísať recenziu

Môžete tiež rád!