!!! Exkluzívny predaj !!! Znížená cena

E-Bike 36V/48V 350W Kazeta Striedavé Radenie Hub Motor Elektrický Bicykel na prestavbu s 16"-700 C/Zobrazenie/Plyn/PAS/Brzdové

Výpredaj
Znížená cena
Nové kolekcie

E-Bike 36V/48V 350W Kazeta Striedavé Radenie Hub Motor Elektrický Bicykel na prestavbu s 16"-700 C/Zobrazenie/Plyn/PAS/Brzdové

Hodnotenie:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
p583

Štítky: ev bicykel na prestavbu, bicie motora, hub motora, e kolo prestavbu sine, 800w motor, sankyo kazeta motora, BLDC hub motora, 8fun 36v 250w motor, motorku motory, 500w hub motora.

Skladom
€95.41

Sledujte náš obchod pre extra zľava

▶ Po zadaní objednávky, prosím zanechať veľkosť kolies musíte nižšie: 16" 20" 24" 26" 27.5" 28" 29" 700 C

▶ Motora vyžaduje 36V alebo 48V , prosím zanechať správu pri objednávke (tieto možnosti sú zadarmo).

▶ EU/UK/EN/US/AU/CA: ŽIADNE DAŇOVÉ Iných krajinách : môžete uviesť dane požiadavky na objednávku, alebo nechajte mi odkaz. ▶ Naše motorové súpravy sú hlavne prepravovať Čína-Európa Železničná spoločnosť UPS špeciálnu linku, a v niektorých krajinách/regiónoch pomocou online dopravy ; ▶ Náš predvolený spôsob dopravy je železničná/more UPS , ak chcete prijímať tovaru rýchlejšie, môžeme vás poslať leteckej prepravy , čas 15 až 20 dní, ale budete musieť zaplatiť dodatočné nákladnej , toto je leteckej prepravy rozdiel odkaz: ▶ Ak vaša oblasť je vzdialené sme vám bude účtovať určité množstvo vzdialený servisný poplatok. ▶ Ak je vaša adresa na ostrove , kontaktujte nás prosím pred objednaním tak, aby sme mohli skontrolovať, či sme schopní zabezpečiť dodávky pre vás.

▶ Na prestavbu neobsahuje batérie, pneumatiky, kotúčové brzdy, a krútiaci Moment Rameno Zosilňovač. (Ak potrebujete batérie, pneumatiky, kotúčové brzdy, krútiaci Moment Rameno Zosilňovač, prosím, kontaktujte nás pre ďalšie náklady), Ak vyberiete "kolesá len", je tam len jeden elektrický bicykel, bez akýchkoľvek iných doplnkov; ▶ Ak potrebujete Kotúčové brzdy, krútiaci Moment Rameno Zosilňovač, tam je odkaz na uhradiť rozdiel v spodnej časti stránky s podrobnosťami, alebo nás kontaktujte; ▶ Displej,PAS, Plyn a E-brzda v stavebnici sú voliteľné. Ak potrebujete vymeniť to, prosím, pozri odkaz, aby sa rozdiel v spodnej časti stránky s podrobnosťami, alebo nás prosím kontaktujte. ▶ Nájdete zoznam formulár pre balenie výrobkov. Tento produkt je možné ľahko previesť váš obyčajný bicykel do elektrický bicykel.Je to stovky doller lacnejšie, ako kúpiť nové elektrické kolo.To trvá jednu osobu na 1-2 hodiny úspešne previesť.Budeme klásť inštalačná príručka v poli.A my vám radič, taška ako darček !!!

Napájací kábel, Ak potrebujete upraviť napájací kábel, prosím, kontaktujte nás, Ak si potrebujete upraviť plug sami, nechajte nám správu a povedzte nám zástrčku, ktoré potrebujete pri vytváraní objednávky, a dáme vám ho zadarmo. Ďakujeme za spoluprácu!

Motor Plug

Ráfika

★ Motor je predvolená možnosť

★ Radič je predvolená možnosť

█ Displeja môže byť zvolený,

ale musíte nám zanechať správu vášho výberu!!!

█Cilck obrázok ak chcete, aby sa rozdiel v cene

█Cilck obrázok ak chcete, aby sa rozdiel v cene

█Cilck obrázok ak chcete, aby sa rozdiel v cene

 • Použitie: Upravený elektrický bicykel auta
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Certifikácia: CE
 • Veľkosť kolies: 16/20/24/26/27.5/28 Palec / 700 C
 • Príkon: 301 - 400w
 • Dizajn: Striedavé
 • Rýchlosť: 25-28 km/h
 • Napätie: 36V/48V
 • Zadná Vidlica: Vidlica Size135-142 mm
 • Displej: LCD3/LCD4/LCD5/LCD6/LCD7/LCD8S/LCD8H/LED880/LED900S Displej
 • Motor Modelu: 350W Zadné Kazeta Motora
 • Radič: KunTeng KT-15A Radič
 • Názov Značky: IMEIQI
 • Typ Motora: Striedavé Radenie Hub Motora

Napísať recenziu

Môžete tiež rád!